Hakkımızda

1998 yılında kurulmuş olan acentemiz;
 

Hızla büyüyen müşteri kitlemiz ve yatırımlarımızla bugün olduğu gibi gelecekte de Türk turizmine uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemektedir.


Müşteri odaklı politikalarımız ve değişen ihtiyaçlara anında cevap verebilen aktif kadromuzla mevcut piyasa şartlarına anında reaksiyon vererek çağın gerektirdiği tüm hizmetleri en kısa sürede hayata geçirebilmekteyiz.
 

Türkiye şartlarında her zevke ve ihtiyaca cevap verme konusundaki hassasiyetimiz bizlere oldukça zengin ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olma avantajını beraberinde getirmiştir.


Özellikle Türkiye çapında tur operatörleri ve acentelerle kapsamlı çalışmalarımız ve anlaşmalı bankaların taksitli kartlarına çeşitli vadelerle ödeme imkanı sağlayarak tüm misafirlerimizin ekonomik tatiller yapmasına imkan sağlayan fiyat politikamız sayesinde misafirleriyle acente arasında güvene dayalı bir bağ kurulmaktadır.
 

Bu bağlamda Atos Turizm olarak yurt içindeki misyonumuzu ekonomik, güvene dayalı, iyi hizmet ve doğru yönlendirmelerle daha fazla tatil yapma olanağı sağlayan kısacası, kaliteden vazgeçmeyenlerin seçimi olmak yolunda her türlü fedakarlıktan çekinmeden emin adımlarla Atos Turizm güvencesini Türkiye’ye de yaşatmaktır.
 

Her yıl hedef olarak yukarıda belirttiğimiz standartlara sadık kalarak ekip çalışması ve amatör ruhla misafirlerimizin tüm istek ve beklentilerine cevap vererek, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızla, bizlerle seyahat eden bütün misafirlerimizin yüzünde o gülümsemeyi görmek en büyük beklentimizdir.


Hedefimiz, mutluluğa ve kaliteye giden yolda ister hizmetlerimizden faydalanmak, isterseniz de sıcak bir merhaba ile bizleri her zaman ziyaret edebilmenizdir.  


ATOS TURİZM 2013


 

 

 

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. atosturizm.com © Copyright 2009-2020 Tüm hakları saklıdır. 
 
URA MEDYA