VİZESİZ PASAPORTSUZ ADANA’DAN LVİV TURU... | ATOS TURİZM
VİZESİZ PASAPORTSUZ ADANA’DAN LVİV TURU... / 3550.00 TL


18-21 TEMMUZ 2019

18-21 TEMMUZ

LVİV TURU

TÜRK HAVAYOLLARI İLE

1.GÜN ADANA - İSTANBUL – LVİV

Siz değerli misafirlerimiz ile Adana Havalimanı’nda 02.00 ‘de buluşma . 03:40 Adana İstanbul uçuşumuzu takiben İstanbul'dan saat 08:05‘de Lviv ‘e hareket. 10:00’da varışa istinaden alanda bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN LVİV

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Eczacılık Müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal Turu 30 Euro Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Ardından Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Daha sonrasında bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartmaya devam edebilirsiniz.

3.GÜN LVİV

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle Öğle yemekli Şatolar Turu için hareket ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Öğle Yemekli Şatolar Turu 60 Euro

Lviv şehrinin dışında kurulmuş birçok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız.

4.GÜN LVİV – İSTANBUL - ADANA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest. Daha sonra rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 442 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 13:00’da İstanbul'a varış 15:50 Adana uçuşu ile 17:20 Adana'ya varış ve turumuzun sonu.

 

4* Taurus Hotel vb.

629 Euro

SİNGLE PAKET FİYAT

 

4* Taurus Hotel vb.

559 Euro

DOUBLE ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • THY ile İstanbul – Lviv – İstanbul gidiş dönüş uçak bileti
  • Tercih edilecek olan otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
  • Havalimanı – Otel-Havalimanı transferleri
  • Türkçe rehberli şehir turu

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Yurtdışı çıkış harcı
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Extra turlar

 
 
  Arkadaşına Gönder                          


 

 

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. atosturizm.com © Copyright 2009-2020 Tüm hakları saklıdır. 
 
URA MEDYA