ADANA HAREKETLİ KİEV TURU VİZESİZ PASAPORTSUZ... | ATOS TURİZM
ADANA HAREKETLİ KİEV TURU VİZESİZ PASAPORTSUZ... / 3680.00 TL


ÇİPLİ KİMLİKLE SEYAHAT İMKANI

4-7 TEMMUZ

KIEV TURU

TÜRK HAVAYOLLARI İLE

1.GÜN ADANA -  İSTANBUL – KİEV

Siz değerli misafirlerimiz ile Adana Havalimanı’nda 02.00 ‘de buluşma . 03:40 Adana İstanbul uçuşumuzu takiben İstanbul gümrük geçişi sonrası saat 07:00‘de Kiev ‘e hareket. 08:55 ‘te varışa istinaden alanda bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Parlamento Binası, Opera binası, Özgürlük meydanı, Bale binası Altın Kapı, Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize gidiş ve serbest zaman. Geceleme otelde.

2.GÜN KİEV

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme otelde.

Alternatif Program

Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi Turu 30 Euro

İlk olarak gezeceğimiz yer diğer bir adıyla Mağaralar Manastırı olarak bilinen Pechersk Lavra Manastırı. Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan bu manastır yaklaşık 28 hektarlık bir alan üzerine kurulmuş olup 6 tanesi yerin altında, 12 tanesi yerin üzerinde olmak üzere 18 adet kiliseye sahiptir. Ortodoksların kutsal yeri sayıldığı için yılda yaklaşık 45 milyon turist burayı ziyaret etmektedir. Ayrıca bu alanın içerisinde sizi şaşkınlık içerisinde bırakacak çoğu Guiness Rekorlar kitabına girmiş eserleriyle Mikro Minyatür müzesi bulunmaktadır. Bu müzeyi de gezdikten sonra otelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz.

3.GÜN KİEV

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 2.Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Akşam rehberimizin tavsiye edeceği yerlerde yeni yılınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Geceleme otelde.

Alternatif Program

2.Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli Turu 30 Euro

Bu müze ikinci dünya savaşı zaferi anasına yapılmış olan bir komplekstir. 2 kısımdan oluşan oluşmakta olan bu kompleksin açık hava kısmında ölümsüz ateş, savaş sırasında kullanılan silahlar ve zafer gününde tören yürüyüşünün yapıldığı toplu, bataryalı yürüyüş yolu bulunmaktadır. 2. Kısım yani kapalı kısımda ise 2.dünya savaşına ait belgeler, resimler ve katliamlarda kullanılan aletler bulunmaktadır. (Giyotin makinası, insandan yapılmış sabun, insandan yapılmış eldiven vb.)

4.GÜN KİEV – İSTANBUL - ADANA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest. Daha sonra rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 460 sefer sayılı uçuşu ile saat 21.25’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.30’da İstanbul'a inişimizi takiben 02:15 Adana uçuşu ile 03:40 Adana'ya varış ve turumuzun sonu.

 

4* Alfavito Hotel vb.

679 Euro

SİNGLE PAKET FİYAT

 

4* Alfavito Hotel vb.

579 Euro

DOUBLE ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • THY ile Adana - İstanbul – Kiev – İstanbul - Adana gidiş dönüş uçak bileti
  • Tercih edilecek olan otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
  • Havalimanı – Otel-Havalimanı transferleri
  • Türkçe rehberli şehir turu

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Yurtdışı çıkış harcı
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Extra turlar

 
 
  Arkadaşına Gönder                          


 

 

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. atosturizm.com © Copyright 2009-2020 Tüm hakları saklıdır. 
 
URA MEDYA