Otel Rezervasyon

" Hayal Ettiğiniz Heryere Ulaşın... " Sloganıyla yola çıkan, kendisine kaliteli hizmeti ilke edenin ATOS TURİZM, güvenirli hizmet anlayışı ile tatilinizi güven içerisinde geçirmenizi sağlar

ATOS TURİZM web sitesi, Türkiye'deki faaliyet gösteren konaklama yerlerini, tatil köylerini, otelleri internet kullanıcılarına bilgi vermek amaçlı yayın yapan platformdur.

Her geçen gün gelen yeni tesis kayıtlarıyla ve yeni hizmete giren tesisleri takip edebileceksiniz. Tüm konaklama yerleri hakkında bilgi alabilir, birbirinden farklı seçeneklerle birbirinden güzel tesislere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cennet ülkemiz Türkiye Turizmi gün geçtikçe büyümüş beraberinde ihtiyaca yönelik konaklama tesisleri kurulmuştur.

Türkiye'deki birbirinden muhteşem tesisler, irili ufaklı konaklama yerleri sitemizde artık elinizin altında.

Yaz sezonunda, Kış sezonunda sürekli yeni tatil alternatifleri için arayış içerisinde oluruz.

Tatillerimizi kimi zaman yurtiçinde, kimi zaman yurtdışında, kimi zaman klasik bir işletmede, kimi zaman bol yeşillikli ve animasyon'u olan bir Tatil köyünde geçiririz.

Yada bir şehirden bir şehir'e ziyaret veya ticaret için konaklama için konumumuza ve durumumuza göre yerler ararız.

Bahsettiğimiz gibi ihtiyaçlarınızın hemen hemen hepsini artık sitemizden karşılayabileceksiniz. Sitemiz daima elinizin altında bulunan bir rehber olacaktır.

ATOS TURİZM web sitesi içerisinde yer alan tesis bilgileri oteller ve tatil köyleri hakkında bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır.

Sitemiz üzerinden herhangi bir otel rezervasyonu kesinlikle yapılmamaktadır.

Rezervasyon hakkında, oteller ve tatil köyleri hakkında detaylı bilgiyi, iletişim forumumuz ile bizimle irtibat kurarak öğrenebilirsiniz.

Tüm tesislerin kategorisi - yıldız sayısı T.C. Turizm Bakanlığı'nca belirlenir.

Yine otellerin zaman içerisinde değiştirdikleri, arttırdıkları, azalttıkları yıldız sayıları kontrolleri T.C. Turizm Bakanlığınca yapılır.

ATOS TURİZM web sitesindeki tüm oteller için gösterilmiş yıldız sayıları otellerin kendileri tarafından verilmiş olup sitemizin yaptığı tanıtımlar tavsiye mahiyetindedir.

Otellerle alakalı daha detaylı ve sağlıklı bilgileri işletmelerin kendisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Tüm müşterilerimize güzel günler, iyi tatiller diliyoruz...

" Hayal Ettiğiniz Her yere Ulaşın... "

ATOS TURİZM
 

Detaylı Bilgi Almak İçin İletişim Forumu Gönderin > > >
 

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. atosturizm.com © Copyright 2009-2020 Tüm hakları saklıdır. 
 
URA MEDYA